Cennik i Informacje

Klienci Prywatni


Miejsce Spotkania – O miejscu spotkania decydujesz Ty, może to być jeden z moich gabinetów, może to być Twoja ulubiona kawiarnia lub inne kameralne miejsce, możemy też spotkać się na Skype. Spotkania bezpośrednie odbywają się na terenie Tychów, Bielska Białej i Katowic.

Czas spotkania – Ty decydujesz o czasie spotkania, może to być 60 min, 90min, 120min.

Ilość i częstotliwość spotkań – Ty decydujesz jak często chcesz się spotykać i w jakich odstępach. Najczęściej zaleca się by było to maksymalnie 12 sesji w odstępach 2-4 tygodnie.

Sesja konsultacyjna – W trakcie spotkania ustalimy jakie masz cele lub problemy do rozwiązania. Pomogę Ci w dokładnym przeanalizowaniu obszarów do pracy i zmiany, które sam ostatecznie zdefiniujesz.
Czas trwania 60 min – 100zł

Sesja coachingowa – w trakcie spotkania będziemy pracować nad Twoimi celami, które najpierw dogłębnie określimy. Będę Cię wspierać w Twojej zmianie, pokazywać Ci różne ważne aspekty dotyczące Twojej osoby w trakcie trwania procesu. Będę Cię motywować i mobilizować do działania, jednak pamiętaj, że potrzebuje Twojego Zaangażowania i chęci do zmiany – WARUNEK KONIECZNY.
Sesja 60min – 120zł (przez Skype 100zł)
Sesja 90min – 150zł (przez Skype 120zł)
Sesja 120 min – 220zł (przez Skype 180zł) 

Klienci biznesowi


Spotkanie konsultacyjne z osobą zarządzającą – w trakcie tego spotkania wspólnie ustalimy czego potrzebujesz Ty i Twoja firma, Twoi pracownicy. Dobierzmy właściwie narzędzia do pracy w obrębie zmiany, którą wybierzesz. Ustalimy ilość spotkań, miejsce i częstotliwość.
Spotkanie 60 min – bezpłatne

Coaching dla osób Zarządzających – 60 min 300zł
Coaching dla pracowników – 60 min 200zł


Kontakt