Coaching Prywatny

          Kierowany jest do osób, które chciałby „coś” zmienić i albo wiedzą co, ale nie wiedzą jak, albo wiedzą jak, ale nie wiedzą co, albo po prostu mają poczucie, że kompletnie nie wiedzą „co dalej?”.

          I chodzi tu zarówno o sferę życia prywatnego, o relacje z bliskimi, z otoczeniem, ale przede wszystkim o akceptacje i zrozumienie samego siebie, swoich potrzeb i uczuć o wyznaczanie celów i ich realizację.
Czy zdarzało Ci się użyć sformułowania „musiałbym, trzeba by było…itp” i co dalej, podziało się? Poczucie bycia w tak zwanym błędnym kole, powielanie schematów bez rezultatów, brak perspektyw, poczucie bezsilności, to też powody dla których warto skorzystać z sesji coachingowej, by przestawić się na działanie i stawianie kroków na przód.
Życie osobiste to również życie zawodowe, które zajmuje sporą część naszego życia, temu też warto się przyjrzeć, poodkrywać talenty, pasje, zastanowić się czy miejsce w którym jesteś jest dla Ciebie odpowiednie. W coachingu to TY decydujesz co dla Ciebie jest ważne, co wymaga zmiany, co sprawi, że będziesz po prostu miał lepsze życie, TY określisz czego konkretnie potrzebujesz, a ja Ci w tym będę towarzyszyć byś lepiej dostrzegał i sprawniej zmieniał i osiągał swoje cele.

Co otrzymasz w trakcie sesji coachingowej?

Lupę (Coacha), tak byś wyraźniej dostrzegał
Nawigację (Coacha), który będzie Ci towarzyszył w Twojej podróży, która zakończy się „dojechałeś do celu”
Trafne pytania, na które sam sobie odpowiesz
Rozwój osobisty, który pozwoli Ci lepiej poznać siebie
Szeroką perspektywę, którą sam zbudujesz, różne spojrzenia na tą samą sytuację
Motywacje, która przełoży się na działania
Akceptacje, która pozwoli Ci się otworzyć
Moje pełne skupienie na Tobie
Moje dobre intencje i chęć pomocy
Inwestycje w siebie

          Mogę śmiało powiedzieć, że Coaching nie jest dla każdego, ale żeby się o tym przekonać to warto spróbować. Na sesji startowej sam zdecydujesz czy to czujesz, czy to Twoje i chcesz się zaangażować by się „działo”…:) To jak? 🙂

Kontakt