O mnie

Nazywam się Monika Wiśniewska i chciałam Cię zaprosić do współpracy, ale zanim
to zrobię, opowiem Ci pokrótce czym się zajmuję.


          Przyjęłam szeroką perspektywę i dzięki temu mogę realizować się jako Trener, Coach i Psycholog. Choć każdy z tych zawodów opiera się na innych zasadach i narzędziach, to mają coś wspólnego – CZŁOWIEKA I ZMIANĘ
Lubię to co robię, lubię kiedy mogę być świadkiem  kroków stawianych na przód, pokonywania słabości, rozwoju i zmiany osób, których spotykam na swojej drodze.
Stawiam na rozwój jednostki również w biznesie i wierzę, że tylko wtedy kiedy jest przestrzeń dla indywidualnego rozwoju, jest też przestrzeń dla rozwoju całej firmy.

Z wykształcenia jestem Psychologiem, ukończyłam studia magisterskie na Uniwersytecie SWPS w Katowicach, przebyłam wiele kursów i szkoleń między innymi z zakresu umiejętności sprzedażowych, trenerstwa, coachingu, myślenia wizualnego i rozwoju osobistego. Przez kilkanaście lat zdobywałam doświadczenie biznesowe głównie w branży motoryzacyjnej, ubezpieczeniowej i finansowej, pracowałam między innymi dla takich marek jak Skoda, Hyundai, Jaguar & Landrover. Wspinając się po szczeblach kariery zawodowej i piastując różne stanowiska, zdobywając doświadczenie, wykształcenie,ale też obserwując i rozwijając się, dotarłam tam gdzie czuję się najlepiej.

          W pracy wykorzystuje elementy psychoedukacji z racji wykształcenia, ale też dlatego, że jak u każdego psychologa fascynuje mnie ludzki umysł, emocje i zachowania. Jestem autentyczna i w pełni zaangażowana w pracę z Tobą, dbam o Twój komfort, jednocześnie zachowując zdrowe granice, bo każdy z nas jest WAŻNY.

Serdecznie zapraszam do współpracy.